Grzegorz Braun w jaskini lwa…

Czegoś takiego jeszcze nigdy w życiu nie widziałem! Prawdziwy rarytas!

https://www.youtube.com/watch?v=XxvlYSAjcJ8 

To trzeba koniecznie zobaczyć!

Pan Grzegorz Braun, poseł Konfederacji, udzielił wywiadu dziennikarce Monice Jaruzelskiej, córce gen. Wojciecha Jaruzelskiego, w samej willi generała! Z tego powodu w środowiskach patriotycznych, również związanych z Konfederacją, zaczęło się szemranie przeciwko panu Grzegorzowi, że jak on mógł upaść tak nisko, żeby pójść do takiej kobiety… Obejrzałem ten wywiad z wielkim zapałem i uwagą, powoli, ze skupieniem, „od deski do deski”. Wydaje mi się, że krytyka pochodzi zdecydowanie najbardziej ze strony osób, które nie obejrzały całego wywiadu, a najczęściej oparła się na nagłówkach prasowych oraz ze strony osób nie myślących po katolicku, osób które nie mają w sercu Boga i dlatego, pomimo dokładnego wysłuchania tego nagrania, nie zrozumiały jego prawdziwego przekazu i znaczenia społecznego.

Postanowiłem zatem stanąć w obronie pana Grzegorza Brauna i zacytować cały wpis jaki ośmieliłem się umieścić pod tym filmem na serwisie You Tube:

Dziękuję za to piękne świadectwo jakie daliście, za świadectwo prawdy i kultury dziennikarstwa!!! To było naprawdę bardzo budujące i świetnie przygotowane.

Kiedy zobaczyłem zwiastun tego wywiadu z p. Grzegorzem Braunem, byłem w poważnym szoku! Pomyślałem: do kogo on poszedł?!! Czyżby dla rozgłosu gotów byłby tak się poniżyć, żeby przychodzić do jaskini lwa?… Wydawało mi się, że odziedziczyła Pani poglądy po swoim ś.p. ojcu i że jest zajadłą lewaczką przeprowadzająca wywiady w stylu Moniki Olejnik. Miałem o Pani blade pojęcie. Okazała się być Pani niezwykle kulturalną, ciepłą i życzliwą kobietą, otwartą na rozmowę z każdym, nie bojącą się tematów trudnych i osobiście bolesnych. To spotkanie same w sobie jest niezwykłe i trudno uwierzyć, że do niego doszło.

Dała Pani piękny przykład dojrzałego i merytorycznego dziennikarstwa, gdzie liczy się prawda i szacunek dla rozmówcy, bez względu na jego poglądy.

Bardzo mnie Pani zaskoczyła swoim przyjaznym tonem wypowiedzi wobec p. Grzegorza Brauna i sprawia wrażenie osoby poszukującej Boga, prawdy i swojego miejsca na ziemi. Życzę Pani dalszych sukcesów i odnalezienia tego czego naprawdę szuka, czyli całej Prawdy bez względu na konsekwencje i na to co ludzie powiedzą.

Pozdrawiam serdecznie!

 

20.01.2020 r.

Teofil